Пральний порошок від віробника

Номер оголошення 685909

Опис

ОПИС СМЗ «ЕКСПРЕС» автомат

ТУ У 24.5-24444546-001:2006 (ДСТУ 2972:2010)

ТОВ виробнича компанія "Манро" займається виробництвом пральних порошків, ми здатні забезпечити будь-які запити замовників, так як у виробництві використовується тільки високоякісні сировинні матеріали. Існуюча технологія виробництва забезпечує, отримання порошку у вигляді гранул, що не утворюють хмару пилу при висипанні. При цьому наша продукція здатна витримати цінову конкуренцію серед найбільших виробників побутової хімії.

Прошу Вас, розглянути можливість використання нашої продукції на Вашому підприємстві:

Пральний порошок «Експрес» автомат є високоякісним синтетичним миючим засобом з нормованим піноутворенням, з кисневим відбілювачем та ензимним комплексом, для використання в пральних машинах будь-якого типу. Має високоякісну миючу здатність при доступній ціні.

СМЗ «Експрес» призначено для прання виробів з бавовняних, лляних, синтетичних і змішаних тканин (крім виробів з натурального шовку) в діапазоні температур 30-95°С:

для кольорової білизни – 30 до 60°С;

- для білої білизни – 30 до 95°С.

СМЗ „Експрес” автомат – гранульований порошок від білого до світло-жовтого кольору, допускається наявність забарвлених частин компонентів сировини з слабким запахом ароматичної речовини. Його водні розчини мають лужну реакцію (рН 9,0-11,5), добре змішуються з водою у будь-якому співвідношенні.

Застосовуванні в засобі СМЗ «Експрес» автомат кисневмісні солі підвищують відбілюючий ефект не порушуючи структуру тканини і мають антибактеріальну дією на оброблювану білизну, що відповідає санітарним вимогам при пранні білизни. Використання потрійної системи поверхнево-активних речовин і нової активної композиції з ензимів, робить прання білизни швидкою і якісною. Відмова від використання хлорвмісних відбілювачів і наявність у складі пом'якшувача води значно, приблизно в 2 рази, продовжує термін служби білизни і захищає спіраль пральної машини від накипу, а використання біологічно-розкладающихся ПАР, роблять використання даного прального порошку екологічно безпечним. Наявність у складі інгібітору корозії металів, сприяє збільшенню терміну служби технологічного обладнання. Не подразнює шкіру рук.

Засіб СМЗ „Експрес” автомат за хімічним складом являє собою: 5-15% аніонні пар,

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Дошка оголошень 99 копійок. Безкоштовні оголошення в Україні в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень 99 копійок. Безкоштовні оголошення в Україні